• +41 41 910 41 34
Филтер за пребарување
Марка
  Цена
  92

  -  CHF

  Статус на акции
   8 пронајдени производи
   Вашите поставки
   Зошто MusiX?
   Бесплатна достава во Швајцарија од CHF 50.-Бесплатна достава во Швајцарија од CHF 50.-
   Гаранција за враќање на парите од 30 денаГаранција за враќање на парите од 30 дена
   3-годишна гаранција Швајцарија3-годишна гаранција Швајцарија
   Личен советЛичен совет
   25.000 производи на залиха25.000 производи на залиха
   Плаќање по ИспоракаПлаќање по Испорака
   Дневни испоракиДневни испораки

   Резервни Делови за Миксети

   8 производи

   Behringer Motor Fader MF60T
   • Set of 5 High-Performance 60 mm Motor Faders for MOTÖR Keyboards Series
   <span><h3>Достапност</h3><span><span class="green stock-text"><b>На залиха.</b></span></span><span><br/><br/><span><b>Giebenach BL:</b> Достапно</span></span></span>
   Behringer Internal Power Supply for UB2222FX-PRO
   • Replacement internal power supply for the Behringer UB2222FX-PRO Mixer.
   <h3>Достапност</h3><span><span class="red">Beе се нарача за вас што е можно побрзо</span></span>
   Квантитет:-+
   Зошто MusiX?
   • Бесплатна достава во Швајцарија од CHF 50.-
   • Гаранција за враќање на парите од 30 дена
   • 3-годишна гаранција Швајцарија
   • Личен совет
   • 25.000 производи на залиха
   • Плаќање по Испорака
   • Дневни испораки
   Вашите поставки
   База на попусти: 1. Претходна MusiX цена, 2. Препорачана цена за список